O mnie


Cześć, jestem AniaPomogę Ci ogarnąć technologię i świat onlineOd prawie 15 lat pracuję w serwisie komputerowym i pomagam innym lepiej ogarniać technologię i świat online. Zajmuję się obsługą klienta oraz diagnozą problemów z niedziałającym sprzętem. Pomagam, gdy coś nie działa i podpowiadam co zrobić, aby wszystko działało tak, jak chcemy. Tak, aby życie było wygodniejsze.

Wiem czego potrzebujesz


Ponieważ na co dzień rozmawiam z ludźmi i wiem, jakie są najczęstsze problemy. Wiem, jak wytłumaczyć. Co więcej - znam odpowiedzi na Twoje pytania! A nawet, gdyby się zdarzyło, że czegoś jeszcze nie przerabiałam, to wiem, gdzie tą odpowiedź znaleźć. Szybko. Moim ulubionym cytatem jest "ja nie szukam, ja znajduję" (Pablo Picasso).

Wytłumaczę w prosty sposób


Tłumaczę bardzo prostym językiem, aby ktoś, kto się na tym nie zna, mógł zrozumieć. W tym miejscu chciałabym pomóc także Tobie. Podpowiedzieć Ci jakie w tej chwili masz możliwości. Dzięki internetowi jest ich na prawdę dużo! Korzystaj z tego, co masz pod ręką. Internet nie kończy się na facebooku i onecie. Poznaj jego możliwości. Pomogę Ci :-)


Bądź ze mną na facebooku

Tam wrzucam ciekawe linki do narzędzi online, programów, ciekawych artykułów oraz informuję o nowym wpisie u mnie.
Piszę nie tylko o tym "JAK?" ale także "PO CO?"


Dziękuję Ci, że jesteś, komentujesz i udostępniasz :-)


Zapraszam Cię również do grupy na Facebooku "Pomoc Techniczna dla Kobiet", w której oprócz mnie, jest ponad 2200 innych, wspaniałych kobiet. Chętnie Ci pomogą w rozwiązaniu większego i mniejszego problemu technicznego - dołącz do nas!


Grupa na Facebooku - Pomoc Techniczna dla Kobiet (Pani Serwisantka)