Przewodnik po Canva.com - instrukcja krok po kroku
Masz problem z pisaniem polskich liter w Canvie? Przeczytaj ten artykuł:
W Canva nie działają polskie znaki! Co robić? Jak żyć?

Przeczytaj opinie o moim poradniku:Magdalena Bechcińska - Zaplecze Biznesu


Przestudiowałam Twój poradnik i muszę przyznać, że choć nie jestem „zielona” dowiedziałam się o kilku fajnych opcjach, które mi zupełnie uciekły! Tak to jest kiedy robisz coś na chybił trafił i po pewnym czasie opanowujesz tylko najprostsze funkcje. Reszty jakbym w ogóle nie widziała! Zniknęły! Sama się z siebie śmiałam, bo czytając sprawdzałam czy to naprawdę w MOJEJ Canvie jest hahahaha!

Zupełnie nie miałam pojęcia o możliwości dostosowania odstępu między literami lub wersami (radziłam sobie, ale nie pytaj jak, bo wstyd). Ustawienia transparentności to to, czego mi najbardziej w Canvie brakowało i przeskakiwałam do pixlr – tam już wcześniej tę opcję odkryłam.

Możliwość dodawania cieni pod tekstem i sterowania warstwami też spowodowała mój wytrzeszcz!
W skrócie rzecz biorąc – poradnik napisany jest tak, że nawet ktoś kto pierwszy raz na oczy widzi komputer idzie jak po sznurku.

Aniu kawał dobrej roboty!
Dziękuję!

Agnieszka Wojtas - Liczy się content


Pobrałam dziś Twój ebook o canvie i przejrzałam go z ciekawością – wydawało mi się, że znam to narzędzie, a tu proszę, odkryłaś przede mną kilka ciekawych funkcji, o których nie miałam pojęcia – dzięki!

Wioletta Zubka - Sklep Bukowiec


Canva - uwielbiam to narzędzie! Na potrzeby internetowego sklepu i fanpage potrzebuję mnóstwo zdjęć, banerów, różnych elementów graficznych. Kiedyś każdy z nich robiłam w męczarniach. Tak właśnie! Pedantyczne podejście do oprawy graficznej sprawiało, że godziny spędzałam nad wyrównywaniem odstępów, kadrowaniem, robieniem napisów ... a potem odkryłam, że to wszystko można zrobić w kilka, kilkanaście minut... właśnie dzięki CANVA.

Oczywiście trochę mi zajęło oswojenie się z nim, poznanie możliwości. Gdybym wtedy mogła znaleźć pomoc, jakiś poradnik ludzkim językiem napisany.

A teraz proszę - oto jest ktoś, kto bezboleśnie z tym narzędziem oswaja. Ktoś, kto dla nas wszystko pięknie opisał, opracował i przygotował genialny przewodnik po narzędziu Canva. Ania - Pani Serwisantka.

Chociaż pracuję z Canvą od jakiegoś czasu to właśnie dzięki Ani dowiedziałam się np. tego, że mogę przesunąć zdjęcie, zmienić kadr ! A tak mnie irytowało to, że czasami w okienko łapał się nie ten fragment, który chciałam. Jestem pewna, że nawet jeśli znasz Canvę, to i tak Ania odkryje przed Tobą coś o czym nie miałaś pojęcia :)

Dziękuję... bardzo, bardzo gorąco dziękuję za świetny poradnik!