Zapłać mniej za zabawki na Allegro. Kupon na -35zł na Mikołaja.

W trakcie pisania mini poradnika o tym, jak wycisnąć z Allegro więcej punktów Payback i korzystać z aplikacji mobilnej tylko przez kilka sekund, musiałam parę rzeczy sprawdzić w aplikacji i wpadł mi taki kupon, który Wy również możecie pobrać i wykorzystać do 6 grudnia 2014r.

Daje on zniżkę -35zł na zakupy w kategorii "Zabawki". Kupon można wykorzystać przy zakupach o łącznej płatności powyżej 100zł (nie wliczając kosztów przesyłki).

Ps. Dostępne kupony sprawdzisz i pobierzesz w lokalizacji: Menu / Moje Allegro / Zakupy / Kupony rabatowe / Moje kupony.
Czytaj dalej

Jak zebrać więcej punktów Payback z Allegro?

Jak zebrać więcej punktów Payback z Allegro?
Jeśli chcesz wycisnąć z allegro jak najwięcej punktów Payback, a z aplikacji mobilnej korzystać jak najkrócej, to możesz skorzystać z mojego sposobu. Taki zakup zajmuje dodatkowo kilka sekund, mniej więcej tyle, ile zajmuje potwierdzenie sms-em wykonania przelewu.

Będzie potrzebna dodatkowa aplikacja (PushBullet). Aplikacja ułatwiająca życie jeśli korzystasz z kilku urządzeń (laptop, telefon, komputer/laptop firmowy). Warto ją mieć. Dzięki niej łatwo możesz przesyłać sobie linki, zdjęcia, notatki, pliki pomiędzy tymi urządzeniami. Można też dodać znajomych i w prosty sposób dzielić się z nimi plikami, zdjęciami, wysyłać wiadomości. Ja z niej korzystałam już wcześniej, i wykorzystałam ją również do łatwego zbierania punktów Payback po zmianach wprowadzonych przez Allegro.

Dostrzegam też jeden plus zmiany - punkty zdobyte przez aplikację mobilną się naliczają. Same. Nie trzeba pilnować i składać każdorazowo reklamacji. Jedyny warunek to aktualna aplikacja mobilna allegro.

Krok po kroku:

Pobierz wtyczkę PushBullet do swojej przeglądarki ze strony:
http://www.pushbullet.com/apps (Chrome/Firefox/Opera/Safari).

Krok 1 - komputer

Aukcje przeglądasz wygodnie na komputerze, czytasz, wybierasz, wyszukujesz. Jak już znajdziesz to, co chcesz kupić - wysyłasz aukcje na telefon za pomocą zainstalowanej wtyczki (dwa kliknięcia):

Jak kupować na allegro i zbierać punkty payback

Czytaj dalej